company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Відкрита онлайн зустріч в рамках ПРЕЗЕНТАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ ERASMUS+ JEANMONNET«ТРАНСФОРМАЦІЯ ЦИФРОВОЇ ТОРГІВЛІ: ДОСВІД ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ»

4 березня 2023 року студенти 1 курсу ОПП «Економіка бізнесу» другого (магістерського) рівня, учасники студентського наукового гуртка «Економіка бізнесу: сучасність та діджиталізація», відвідали відкриту онлайн зустріч в рамках ПРЕЗЕНТАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ ERASMUS+ JEANMONNET«ТРАНСФОРМАЦІЯ ЦИФРОВОЇ ТОРГІВЛІ: ДОСВІД ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ».

«Трансформація цифрової торгівлі: досвід ЄС для України (DigitalTradetransformation: EUexperienceforUkraine; DigiTrade:EU4UA)» ‒ це міждисциплінарний модуль, який дозволить здобувачам освіти розширити свої практичні знання про цифрові трансформації економіки в різних сферах суспільства з метою адаптації керуючих компаній до сучасних потреб європейського бізнес-середовища та для сталого розвитку, інтеграції між ЄС та Україною.

З огляду на те, що Україна перебуває в активному процесі інтеграції в ЄС, подано інформацію про курси: «Людський капітал в контексті цифрової трансформації бізнесу»,  «Цифрова економіка в дії: сприяння виходу місцевих виробників послуг на європейський ринок», «Інструменти цифрового маркетингу: досвід ЄС» та «Цифрова економіка навколо нас».

Провідними фахівцями піднімались практичні аспекти цифрової трансформації економіки в різних сферах суспільства, приділено увагу ключовим чинниками розвитку цифрової торгівлі, піднімались проблемні питання щодо комерціалізації ідей, навичок секторального розвитку, забезпечення прозорості та соціальної орієнтованості бізнесу.

Захід був динамічний, безліч питань та уточнень, ґрунтовні пояснення та обговорення, дуже продуктивний та необхідний майбутнім фахівцям контент.